3 Avcı Fıkrası

3 Avcı Fıkrası
Paylaş
 

Sürekli ava gidecen avcıların mutlak hikaye ve doyumsuz fıkraları vardır. Bunları kimisi gerçek olsada çoğusu tamamen hayal ürünü ve ders vericidir. Bunlardan bir tanesi aklımda var bunuda sizlerle paylaşmak istedim.

3 Avcı

Bir gün 3 avcı arkadaş beraber toplanıp ava gitmeye karar verirler. Ve giderler. Ava giden 3 avcının yollarına bir delik çıkar, aralarındaki en tecrübeli olan avcı arkadaşları yatın burdan tavşan çıkacak der, ve 3 arkadaşta pusuya yatar ve gerçekten tavşan çıkar ve vurup http://fikra.sohbetnesesi.com/3-avci-fikrasi/ torbalarına koyarlar. Biraz daha ilerleyen 3 avcının bu sefer önlerine biraz daha büyük bir delik çıkar ve tecrübeli olan avcı yatın yere burdan tilki çıkar der ve yatarlar pusuya, ardından tilki çıkar vururlar ve torbalarına koyarlar, biraz daha ilerler bu sefer daha büyük bir delik çıkar karşilarına ve bu tecrübeli arkadaş yine yatın der burdan ayı çıkacak der, ve çok geçmeden ayı çıkar ve vururlar. 3 avcı arkadaş biraz daha ilerler ve önlerine kocaman bir delik çıkar tecrübeli arkadaş yatın der ve yatarlar sonra diğer avcı arkadaş tecrübeli arkadaşa soruyor burdan ne çıkacak peki diye sorar, Tecrübeli düşünmüş valla çocuklar buradan ne çıkacağını bende bilmiyorum demiş. Ve eretesi sabah bütün gazeteler tünel çıkışında 3 avcı arkadaşın tren altında kalarak can verdiğini yazmış :)))))

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 1182 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA