Anamda Babamda Sensin Komutanım Fıkrası

Anamda Babamda Sensin Komutanım Fıkrası
Paylaş
 

Bir çoğumuz askerde üstlerimizden yeri gelmiş laf, yeri gelmiş küfür ve doğal olarakta dayakta yemişizdir. Bu fıkrada sizlere bunu anlatacak güzel bir konu anlatacağız.

Komutan Ve Asker Fıkrası

Yüz Başının çok sevdiği onbaşı olan mehmeti şikayet etmek üzere bir er, komutanın karşısına çıkar ve onbaşı mehmeti şikayet etmek ister, ve başlar. Komutanım onbaşı mehmet beni dövdü, yüzbaşı tamam evladım sen git ben cezalandırcam onbaşı mehmeti der, fakat er devam eder, komutanım ayrıca bana sövdi, yüzbaşı tamam evladım sen git ben çağıracam der, er yine başlar komutanım anama da babama da küfür etti ama benim anam da babamda ölmüş der, yüzbaşı Başın sağolsun benimde annem babam yok evladım tamam sen çık ben onbaşı cezalandıracam der, er yine başlar tamam komutanım ama unutma benim anamda sensin babamda sensin der. Yüzbaşı ; -Derhal koş çağır Mehmet Onbaşı`yı buraya! der :))) http://fikra.sohbetnesesi.com/anamda-babamda-sensin-komutanim-fikrasi

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 905 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA