Araba Galerisi Fıkrası

New Volkswagen models Golf Cabriolet and Passat are stored at the 'CarTowers' in the theme park 'Autostadt' next to the Volkswagen plant in Wolfsburg March 9, 2011.  REUTERS/Christian Charisius (GERMANY - Tags: TRANSPORT BUSINESS)
Paylaş
 

ARABA GALERİSİ

Adamın biri bir gün araba galerisine giderek son model bir araba alır. Arabayı aldıktan sonra otobana çıkarak 1 2 3 4 5 vitesleri atmaya başlar ve vites kolunun yanındaki rokete basarak dahada hızlanmak isterken araba birden durur, bu durum karşısında bunu şikayet etmek için galeriye geri döner, bu şikayetin ardından galeri sahibi arabayı değiştirip başka bir araba verir fakat yine aynı durum olur ve adam yine geri gelir. Bu durum karşısında galerici olayın net olarak nasıl olduğunu anlamak için yanına birde mühendis vererek otobana çıkarır, 1 2 3 4 5 vites değiştirerek son olarak rokete basıp daha da hızlanmak isteyen adam arabanın yavaşladığını görür.

temelegöre : R=Roket
mühedise göre: R=Geri Vites

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 971 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA