Askerin İntikamı Fıkrası

fıkralar
Paylaş
 

Askerde hepimizin başına gelebilecek aldatma veya terkedilme olayları olmuştur. Ama bu sefer askerdeki adamında güzel bir intikamına tanık olacağız.

Askerin İntikamı

İki Sevgili varmış ve bunlar birbirlerine deli gibi aşıklarmış, ama günlerden bir gün gelmiş çatmış, erkek askere gitmek zorunda kalmış ve askere gitmiş, erkek askere giderken kızda bunu değerlendirip bir başkası ile beraber olmaya başlamış ve bunu eski sevgilisine anlatmak için bir mektup yazmış, ben artık başka http://fikra.sohbetnesesi.com/askerin-intikami-fikrasi/ ‎ biri ile beraberim diye, çocukta askerde düşünüp durmuş buna öyle bir şey yapmalıyım ki acısını almalıyım diye, ve çocuk askerde bulabildiği kadar kız resimleri bularak bir mektuba koyup göndermiş. ve kız mektubu açınca mektubun içinde kız resimleri ve bir yazı, Hatirlıyamadım sen hangisiydin? acaba, kendi resmini al öbürlerini geri gönder :)))))

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 841 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA