Komutan Asker Fıkrası

Komutan Asker Fıkrası
Paylaş
 

Hepimizin mutlak askerde yaşamış olduğu anılar, ve elbeteki intikamlar olmuştur. bunlarda zaman içerisinde fıkralar haline gelip kalıplaşıyor. İşte o fıkralardan birini sizlerle paylaşmak istedik.

Albay Asker Fıkrası

bir gün askerde albay trenle yolculuk yapacak, yolculuk yaparken postasını yani habercisinide yanında götürmeye karar verir ve yola çıkmak üzere trene binerler, oturdukları yerde bir yaşlı bayan ve bir güzel kız daha vardır ve tren ilerledikten sonra bir tünelden geçerler, tam o sırada bir öpücük ve pat diye bir tokat sesi gelir, yaşlı kadın vay be komutan kızı öptü ama kızda iyi tokatı geçirdi der, kızda bu komutan http://fikra.sohbetnesesi.com/komutan-asker-fikrasi/ yaşlı kadını öptü ve kadında tokatı attı der, komutanda habercimiz kızı öptü tokatı biz yedik der, ve askere gelir, askerde komutandan iki günce yediği tokatın acısını çıkarmak için, elini öpüp albaya tokat atmıştır :))))

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 1137 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA