Temel İle Dursun Askerde Fıkrası

Temel İle Dursun Askerde Fıkrası
Paylaş
 

Sizlere bu bölümde temel ve dursunun askerde geçen bir fıkrasına yer vereceğiz.

Temel İle Dursun Askerde

Temel ile dursun bir gün askerde tatbikata katılmak zorunda kalıyolar. ve ikisi uçağa binip uçaktan atlayarak paraşut açıp aşaği inecekler.
Komutanları Anlatmaya başlıyor. Dursun ve temel sizlere uçağa bineceksiniz, uçakta sizlere paraşut takılacak, sizler atladıktan sonra aşağı düştükten sonra paraşutlerinizdeki 3 tane ipte paraşutleri açacak onları tek tek açacaksınız ve aşağı ineceksiniz orda sizi bir araba bekliyor olacaktır. Ve temel ve dursunda tamam komitanim derler. http://fikra.sohbetnesesi.com/temel-ile-dursun-askerde-fikrasi Ve o an gelir , temel ve dursun atlar, temel başlar ipleri çekmeye ama temelin hiç bir paraşutu açmaz o esnada dursunda ipleri çekmeye başlar onunda paraşutu açmaz. Temel hemen kendini dursunun üstüne atar ve sarılır. Dursun mırıldanmaya başlar ben daha gencum ölmek istemiyrum diye, Temel de ula dursun oni buni birakta ya araba bizi beklemiyorsa ne edicez biz :)))

Not: Sizinde Bu Fıkralardan Farklı Fıkralarınız var ise aşağidaki yorum bölümünde sizlerde Fıkralarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 1426 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir adet yorum var.

 1. dENiZ diyor ki:

  Leyla, agacın altına oturmus resim yapıyormuş Ve Babası tabi kızın elindeki bom bos kağıdı görünce sormuş  
  Leyla kızım, ne resmi o öyle yapıyorsun? diye 
  Çimenlikte bir keçi resmi yapiyorum baba demiş leyla
  Çimenler nerede kızım demiş 
  Keçi hepsini yedi baba demiş 
  Ya keçi nerde kızım?
  Yiyecek bir şey kalmayınca o da gitti uzaklara baba demiş :)))

Bir yorum bırak

*

HEMEN SOHBETE BAŞLA